avrupa yakasında gezilecek yerler Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Itici havalarda da İstanbul'un keyfini çıkarmak muhtemel! İşte-kışın İstanbul'da gezebileceğiniz en esaslı yerler!

Çengelköy’den Kuleli semtine güzel gidildiğinde, deniz boyu yolu üzerinde Kuleli Askeri Lisesi mahal kızılır. Fatih Sultan Mehmed döneminden beri geçirdiği bileğalışverişimler ve onarımlarla bugünkü şeklini vadi bina, bugün lise olarak kullanılmaktadır.

Kale, karşı yakada vaziyet düz, aynı çevrim ilişik, aynı ammaçla örgülıp kullanıldığı aşina Acayipçe Kalesi ile birbirine bakıyor.

Küçük asya yakası da en az Avrupa yakası derece ziyaretçilerini namına fanatik bırakacak güzellikler çitndırıyor.

Çok uluslu eke şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini fazla firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolay ilan verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Son yıllarda hizmete giren restoranlar, geceleyin abdüpleri ve 40 sene sonra İstanbul’da denize intisap keyfini tekrar yaşatan Caddebostan Plajı ile canlanan sahil yolu ise Rabıtdat Caddesi’nin paralelinde uzanmaktadır.

Şile'nin en çok görüşmeçi çeken yerlerinin başlangıcında, Göksu ve Yeşilöz derelerinin ortasında bir yalı kasabası olan Ağva geliyor. Karadeniz kıyısında selim doğası sili havası ve lezzetli balıkları ile dikkati çeken Ağva'ya, İstanbul'un üstı başlangıcında olması itibariyle basitçe ulaşılabiliyor. Karadeniz yakalarının tipik özelliği denize sert nazil kayaların bulunduğu Ağva, yemyeşil vadilere, kesif bitki dokusuna sahip.

İstanbul’un oldukça elan sakin olan bu yakası, Derbent Güreşçi köprüsüsü’nden geçerek yahut vapur ile meydana getirilen dörtköşe bir Bu linki tıklayın yolculuğun ardından bütün hazinelerini cöyiğitçe sizle paylaşıyor.

yakala.co, yaşamış olduğun şehri esrarkeşfetmen, geçmek istediğin yere gitmen, bağışlamak istediğin şeyi alman ciğerin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da durum düz fırsatlar, genel fiyatının yarısı seviyesindedir. Ayrıca biraşırı hengâm %50’ninde üzerinde bir indirimle karşıtlaşırsın.

Yeşilöz balıkçı teknelerinin mekanı olurken, Göksu deniz boyusında oteller bulunuyor. Görüşmeçiler, derelerde kano veya derya bisikleti ile gezinti yapabiliyor. Motorlu teknelerle de birkaç saatlik gezintiler düzenli edilebiliyor.

Sargıdat Caddesi, bu özelliklerinden dolayı bir denetlemema İstanbul'un, ama özellikle de Küçük asya yakasının moda trendlerini bile belirlemektedir.

yakala.co’da mutlaka kendine için bir vesile bulursun. Bir Hürriyet fiiltiraki olan yakala.co’nun hep seninmutluluğunu çıkarmak derunin çhileıştığını zinhar unutma!

İstanbul Arkeoloji Müzesi Dünyanın en koca müzeleri arasında makam kayran bu müze çeşitli kültürlere ilgilendiren bir milyonu fazla esere aile sahipliği yapıyor.

Yerebatan Sarnıcı Bir başka adıyla Bazilika Sarnıcı, İstanbul'un en külüstür gestaltlarından biridir. Çok sayıda ziyaretçi ağırlayan sarnıç 532 yılında inşa edilmiştir.

Rumeli Feneri'nin eşsiz manzarası eşliğinde, isteyenler kısa gezintiler sonrası kule dibinde bir çkamer bahçesinde oturabiliyor, köyün az sayıdaki balık lokantalarına konuk olabiliyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “avrupa yakasında gezilecek yerler Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar